Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Александар и Дац ги изненадија славениците на 30-годишнината од матурата на гимназијата „Добри Даскалов“

ВИДЕО: Александар и Дац ги изненадија славениците на 30-годишнината од матурата на гимназијата „Добри Даскалов“

Драган Спасов-Дац и Александар Митевски приредија убаво изненадување во Кавадарци.

Македонските музичари се појавија на прославата по повод 30-годишнината од матурата на гимназијата „Добри Даскалов“ од Моклиште. На својот Facebook профил, тие споделија кратко видео и фотографија од атмосферата.

„Синоќа бевме изненадување за 30-годишнината на матурантите од гимназијата ‘Добри Даскалов’ од Кавадарци во преубавото Моклиште. Прекрасна енергија, убави луѓе“ – напишаа тие.

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 62%
Се испраќа...

(Вкупно: 13335 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.