ВИДЕО: Акустичен концерт на Каролина, Тамара, Влатко, Нокаут и Ареа за 35-годишнината на НЛБ Банка
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Акустичен концерт на Каролина, Тамара, Влатко, Нокаут и Ареа за 35-годишнината на НЛБ Банка

ВИДЕО: Акустичен концерт на Каролина, Тамара, Влатко, Нокаут и Ареа за 35-годишнината на НЛБ Банка

НЛБ Банка одбележа 35 години од своето постоење и успешно работење. По повод овој јубилеј, банката организираше акустичен концерт со неколку од најголемите македонски музички ѕвезди.

Каролина Гочева, Тамара Тодевска, Влатко Стефановски, Нокаут и Ареа пееја за македонската публика.

„Сплотени преку музиката, прославуваме заедно!“ – пишуваат од НЛБ Банка.

Видео

Концертот беше снимен минатиот месец, а вечерва се емитува премиерно.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 33%
  • 8%
  • 59%
Се испраќа...

(Вкупно: 685 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.