Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Адам Левин со сопругата Беати и двете ќеркички во спотот за новата песна на Maroon 5

ВИДЕО: Адам Левин со сопругата Беати и двете ќеркички во спотот за новата песна на Maroon 5

Адам Левин со семејството го сними спотот за новата песна на неговиот бенд Maroon 5.

44-годишниот пејач се забавува со сопругата Беати и двете ќеркички Џио Грејс и Дасти Роуз во видеозаписот за „Middle Ground“. Адам и Беати имаат и 5-месечно бебенце.

Maroon 5 Maroon 5 Maroon 5 Maroon 5 Maroon 5

Славниот пар ретко споделува фотографии на кои се гледаат лицата на нивните деца.

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 62%
Се испраќа...

(Вкупно: 13342 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.