Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Адам Левин со сопругата Беати и двете ќеркички во спотот за новата песна на Maroon 5

ВИДЕО: Адам Левин со сопругата Беати и двете ќеркички во спотот за новата песна на Maroon 5

Адам Левин со семејството го сними спотот за новата песна на неговиот бенд Maroon 5.

44-годишниот пејач се забавува со сопругата Беати и двете ќеркички Џио Грејс и Дасти Роуз во видеозаписот за „Middle Ground“. Адам и Беати имаат и 5-месечно бебенце.

Maroon 5 Maroon 5 Maroon 5 Maroon 5 Maroon 5

Славниот пар ретко споделува фотографии на кои се гледаат лицата на нивните деца.

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 38%
  • 28%
  • 18%
  • 16%
Се испраќа...

(Вкупно: 17066 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.