Веќе не ја кријат врската: Принцот Хари и Меган Маркл фотографирани како се држат за раце во Лондон
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Веќе не ја кријат врската: Принцот Хари и Меган Маркл фотографирани како се држат за раце во Лондон

Веќе не ја кријат врската: Принцот Хари и Меган Маркл фотографирани како се држат за раце во Лондон

Принцот Хари и Меган Маркл досега успешно ја чуваа својата врска подалеку од медиумското око, но парот не успеа да ги избегне лондонските папараци.

32-годишниот припадник на британското кралско семејство и 35-годишната актерка беа фотографирани додека држејќи се раце се упатуваа кон автомобил по вечера.

Принцот Хари и Меган Маркл Принцот Хари и Меган Маркл Принцот Хари и Меган Маркл

Според информации до кои дојдоа странските медиуми, нивната врска станувала сè посериозна и Меган поминувала сè повеќе време во Кенсингтонската палата.

Принцот Хари и Меган Маркл

Хари потврди дека е во врска со Меган во ноември минатата година.

Принцот Хари и Меган Маркл Принцот Хари и Меган Маркл

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 11%
  • 58%
Се испраќа...

(Вкупно: 1577 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.