Весели мајка и ќерка: Хилари Даф со слатката ќеркичка на забава во Лос Анџелес
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Весели мајка и ќерка: Хилари Даф со слатката ќеркичка на забава во Лос Анџелес

Весели мајка и ќерка: Хилари Даф со слатката ќеркичка на забава во Лос Анџелес

Хилари Даф прослави за своето партнерство со „Happy Little Camper“ и „Veeda“ на забава во Лос Анџелес. 32-годишната актерка се здружи со познатите брендови кои создаваат еколошки пелени и влажни марамчиња, како и органска козметика.

На настанот, ѕвездата од „A Cinderella Story“ позираше и се забавуваше со веселата ќеркичка Бенкс.

Погледнете ги слатките фотографии:

Хилари Даф и Бенкс Хилари Даф и Бенкс Хилари Даф и Бенкс Хилари Даф и Бенкс Хилари Даф и Бенкс Хилари Даф и Бенкс Хилари Даф и Бенкс Хилари Даф и Бенкс Хилари Даф и Бенкс Хилари Даф и Бенкс Хилари Даф и Бенкс Хилари Даф и Бенкс Хилари Даф и Бенкс Хилари Даф и Бенкс Хилари Даф и Бенкс Хилари Даф и Бенкс

Хилари и нејзиниот партнер Метју Кома ја добија Бенкс во октомври минатата година. Даф има и 7-годишно синче од бракот со хокеарот Мајк Комри.

Хилари Даф и Бенкс

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19682 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?