Бритни Спирс се вери и го покажа свршеничкиот прстен
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Бритни Спирс се вери и го покажа свршеничкиот прстен

Бритни Спирс се вери и го покажа свршеничкиот прстен

Бритни Спирс има фантастичен повод за славење. Музичката ѕвезда го прифати предлогот за брак од Сем Асгари.

39-годишната поп-ѕвезда ја објави веста со видео во кое гордо го покажува свршеничкиот прстен со 4-каратен брилијант, на кој е изгравиран „Lioness“ (Лавица), односно прекарот на Сем за Бритни.

Видео

Бритни Спирс

И Сем сподели фотографија од романтичниот момент.

Менаџерот на Сем ја потврди веста за свршувачката, изјавувајќи: „Парот денес ја официјализираше својата долга врска. Тие се трогнати од поддршката, посветеноста и љубовта изразена кон нив“.

Спирс и нејзиниот поранешен личен тренер започнаа да се состануваат откако се запознаа на снимањето на спотот за „Slumber Party“ во 2016 година, а објавија дека се заедно на првиот ден од 2017 година.

Гласините се дека тие планирале брак и порано, но дека биле спречени од ограничувањата наметнати од старателството на таткото на Бритни.

Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 75%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 2448 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.