Бритни Спирс и момчето Сем Асгари за првпат заедно како пар на црвениот тепих на премиера
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Бритни Спирс и момчето Сем Асгари за првпат заедно како пар на црвениот тепих на премиера

Бритни Спирс и момчето Сем Асгари за првпат заедно како пар на црвениот тепих на премиера

Бритни Спирс и нејзиното момче Сем Асгари беа дел од славните гости на премиерата на „Once Upon A Time In Hollywood“. Тие за првпат заедно присуствуваа на свеченост.

37-пејачка ја истакна својата фигура во тесен црвен фустан од Nookie. Таа со широка насмевка позираше покрај своето 25-годишно момче.

Бритни со момчето Бритни со момчето Бритни со момчето Бритни со момчето Бритни со момчето Бритни со момчето Бритни со момчето Бритни со момчето Бритни со момчето Бритни со момчето

Бритни сподели две фотографии на Instagram и напиша: „Нашата прва премиера“.

Спирс и нејзиниот личен тренер започнаа да се состануваат откако се запознаа на снимањето на спотот за „Slumber Party“ во 2016 година. Тие објавија дека се заедно на Instagram на првиот ден од 2017 година.

Бритни со момчето Бритни со момчето

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6473 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.