Бритни Спирс ги обвини папараците дека ги „фотошопирале“ нејзините бикини фотографии за да изгледа подебела
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Бритни Спирс ги обвини папараците дека ги „фотошопирале“ нејзините бикини фотографии за да изгледа подебела

Бритни Спирс ги обвини папараците дека ги „фотошопирале“ нејзините бикини фотографии за да изгледа подебела

Бритни Спирс е категорична дека папараците дигитално ги изманипулирале фотографиите на кои таа ужива во бикини со цел да изгледа подебела.

Популарната пејачка и нејзиното момче Сем Асгари се забавуваа во Мајами, а откако „осамнаа“ нивни фотографии, Бритни им се обрати на фановите со видео порака дека воопшто не изгледа онака како што е прикажана.

„Добро утро, ова сум јас еден ден по пловењето со брод. Дали изгледам поинаку денес од вчера? Луѓето секогаш велат дека луѓето или славните личности мамат со нивните фотографии, но никогаш не се сомневаат во папараците кои продаваат слики од тебе кои ги промениле!“ - напиша таа во описот на видеото во кое ја покажува фигурата.

Ова се фотографиите кои ги поттикнаа обвинувањата на Бритни.

Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8605 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.