Бритни Спирс ги обвини папараците дека ги „фотошопирале“ нејзините бикини фотографии за да изгледа подебела
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Бритни Спирс ги обвини папараците дека ги „фотошопирале“ нејзините бикини фотографии за да изгледа подебела

Бритни Спирс ги обвини папараците дека ги „фотошопирале“ нејзините бикини фотографии за да изгледа подебела

Бритни Спирс е категорична дека папараците дигитално ги изманипулирале фотографиите на кои таа ужива во бикини со цел да изгледа подебела.

Популарната пејачка и нејзиното момче Сем Асгари се забавуваа во Мајами, а откако „осамнаа“ нивни фотографии, Бритни им се обрати на фановите со видео порака дека воопшто не изгледа онака како што е прикажана.

„Добро утро, ова сум јас еден ден по пловењето со брод. Дали изгледам поинаку денес од вчера? Луѓето секогаш велат дека луѓето или славните личности мамат со нивните фотографии, но никогаш не се сомневаат во папараците кои продаваат слики од тебе кои ги промениле!“ - напиша таа во описот на видеото во кое ја покажува фигурата.

Ова се фотографиите кои ги поттикнаа обвинувањата на Бритни.

Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс Бритни Спирс

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9627 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?