Бремената Јелена Ѓоковиќ не ги пропушта тренинзите на Новак во Шпанија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Бремената Јелена Ѓоковиќ не ги пропушта тренинзите на Новак во Шпанија

Бремената Јелена Ѓоковиќ не ги пропушта тренинзите на Новак во Шпанија

Јелена Ѓоковиќ му е најверен фан на Новак, не само за време на натпреварите, туку и за време на тренинзите.

Убавата Србинка, која е бремена со второто дете, беше фотографирана на тренинзите на славниот тенисер во Марбеља, Шпанија.

Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ

A post shared by Novak Djokovic (@djokernole) on

A post shared by Novak Djokovic (@djokernole) on

Парот стапи во брак во јули 2014 година, а во октомври истата година го добија синчето Стефан.

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3339 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?