Бремената Шакира објави фотографија од заобленото стомаче
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Бремената Шакира објави фотографија од заобленото стомаче

Бремената Шакира објави фотографија од заобленото стомаче

Шакира блеска од среќа покажувајќи го своето заоблено стомаче. 35-годишната пејачка на Facebook објави фотографија на која се гледа нејзиното големо стомаче и веднаш привлече бројни позитивни коментари од своите фанови.

Шакира

За помалку од 24 часа, фотографијата има собрано над 740.000 лајкови и 48.000 коментари. Популарната пејачка, која го очекува своето прво дете со фудбалерот Пике, над фотографијата напиша: „Now I don't have a six pack, only one pack!! / Ahora no tengo el 6 pack sino un solo pack!! Shak“.

Неколку дена претходно, во интервју за германските медиуми Шакира откри дека со Пике очекуваат машко дете.

Шакира потврди дека е во врска со 25-годишниот Пике во март минатата година. Ова ќе им биде прво дете.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9634 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.