Бремената Миранда Кер со сопругот на забава за Националниот ден на Франција
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Бремената Миранда Кер со сопругот на забава за Националниот ден на Франција

Бремената Миранда Кер со сопругот на забава за Националниот ден на Франција

Миранда Кер и Еван Спигел присуствуваа на забава во Беверли Хилс организирана по повод Националниот ден на Франција.

36-годишниот модел и 29-годишниот основач на Snapchat беа фотографирани пред француската резиденција. Поранешниот ангел на Victoria’s Secret го истакна трудничкото стомаче во тегет фустанче со разигран принт во долниот дел. Парот носеше речиси идентични патики.

Миранда Кер и Еван Спигел Миранда Кер и Еван Спигел Миранда Кер и Еван Спигел Миранда Кер и Еван Спигел

Пред две недели, Миранда шармираше на забава на Луј Витон.

Миранда Кер и Еван Спигел Миранда Кер и Еван Спигел Миранда Кер и Еван Спигел Миранда Кер и Еван Спигел Миранда Кер и Еван Спигел Миранда Кер и Еван Спигел

Еван го прослави својот 29. роденден на почетокот од јуни.

Миранда Кер и Еван Спигел

Парот стапи во брак во мај 2017 година и има едно заедничко дете – едногодишниот син Харт. Миранда има уште еден син од бракот со Орландо Блум.

Миранда Кер и ЕВан Спигел

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18454 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?