Бремената Луисана Лопилато насмеана до уши во елегантно издание на настан во Буенос Аирес
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Бремената Луисана Лопилато насмеана до уши во елегантно издание на настан во Буенос Аирес

Бремената Луисана Лопилато насмеана до уши во елегантно издание на настан во Буенос Аирес

Луисана Лопилато недискутабилно поседува труднички блесок. Ѕвездата од серијата „Млади бунтовници“ шармираше на настан на L'Oréal во Буенос Аирес.

Аргентинската актерка, која е во шестиот месец од третата бременост, позираше насмеана до уши заедно со своите соработници.

Луисана Лопилато Луисана Лопилато Луисана Лопилато Луисана Лопилато Луисана Лопилато Луисана Лопилато Луисана Лопилато Луисана Лопилато Луисана Лопилато Луисана Лопилато Луисана Лопилато Луисана Лопилато Луисана Лопилато

Луисана и Мајкл Бубле имаат две мали синчиња, а сега славниот пар откри дека очекува девојче.

Луисана Лопилато и Мајкл Бубле Луисана Лопилато и Мајкл Бубле

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9684 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.