Бремената Криси Тиген на прошетка со Џон Леџенд и нивните две дечиња Луна и Мајлс
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Бремената Криси Тиген на прошетка со Џон Леџенд и нивните две дечиња Луна и Мајлс

Бремената Криси Тиген на прошетка со Џон Леџенд и нивните две дечиња Луна и Мајлс

Криси Тиген и Џон Леџенд ги почестија нивните две мали деца со сладолед за време на семејна прошетка во Вест Холивуд.

34-годишниот модел, кој го носи третото дете, умешно го сокри трудничкото стомаче под црно сако додека беше во продавница за слатки со 41-годишниот пејач, ќерката Луна и синчето Мајлс.

Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд

Криси објави дека е бремена со новиот спот на Џон за песната „Wild“. Парот е во брак од 2013 година.

Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд Криси Тиген и Џон Леџенд

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9592 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.