Бремената Криси Тиген во црн фустан со висок шлиц и длабоко деколте покрај Џон Леџенд
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Бремената Криси Тиген во црн фустан со висок шлиц и длабоко деколте покрај Џон Леџенд

Бремената Криси Тиген во црн фустан со висок шлиц и длабоко деколте покрај Џон Леџенд

Криси Тиген блеска во втората бременост. 32-годишниот модел се појави на настанот „Lip Sync Battle Live: A Michael Jackson Celebration“ во гламурозно издание.

На црниот тепих, славниот модел гордо го истакна трудничкото стомаче во црн фустан со висок шлиц и длабоко деколте.

Впечатлицата креација е дело на брендот Redemption, а Криси ја искомбинира со обувки од Saint Laurent и накит од Bauble Bar.

Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген

Џон Леџенд ја придружуваше саканата сопруга на свеченоста.

Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3627 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?