Бремената Катарина Ивановска со малото синче и саканиот на патување во Шпанија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Бремената Катарина Ивановска со малото синче и саканиот на патување во Шпанија

Бремената Катарина Ивановска со малото синче и саканиот на патување во Шпанија

Катарина Ивановска ужива на семејно патување. Убавиот македонски модел моментално престојува во Шпанија заедно со малото синче Вања и партнерот Цобе.

Атрактивната манекенка сподели фотографии од релаксираните моменти со најважните мажи во нејзиниот живот.

Катарина Катарина Катарина Катарина

Катарина пред неколку дена објави и фотографија од малиот Вања по повод неговиот втор роденден.

Катарина Катарина Катарина Катарина Катарина Катарина Катарина Катарина

Изминатиот период се јавија шпекулации дека Катарина е бремена со второ дете. Таа претходно беше во Тел Авив, за да ја поддржи Тамара Тодевска на Евровизија.

Погледнете фотографии и од нејзиниот престој во Израел:

Катарина Катарина Катарина Катарина Катарина
Катарина

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4931 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?