Бремената Ирина Шајк и Бредли Купер го прославија Св. Валентин со романтичен пикник на плажа
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Бремената Ирина Шајк и Бредли Купер го прославија Св. Валентин со романтичен пикник на плажа

Бремената Ирина Шајк и Бредли Купер го прославија Св. Валентин со романтичен пикник на плажа

Ирина Шајк и Бредли Купер го прославија Денот на вљубените со романтичен пикник. 42-годишниот актер и 31-годишната манекенка уживаа во лежерна прошетка и си разменуваа нежности и бакнежи на песочна плажа во Калифорнија.

Славниот пар ја започна својата врска пред две години, а сега го очекува своето прво дете.

Ирина и Бредли Ирина и Бредли Ирина и Бредли Ирина и Бредли Ирина и Бредли Ирина и Бредли Ирина и Бредли Ирина и Бредли Ирина и Бредли Ирина и Бредли Ирина и Бредли Ирина и Бредли Ирина и Бредли Ирина и Бредли Ирина и Бредли Ирина и Бредли

Веста за бременоста на Шајк започна да се шири откако таа дефилираше во блажена состојба на шоуто на Victoria’s Secret во декември.

Ирина Шајк Ирина Шајк

Неодамна, славната Русинка беше фотографирана со блескав прстен на раката, со што инстантно стартуваа шпекулации дека Бредли ѝ предложил брак.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18477 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?