Бремената Ана Ивановиќ, Ирина Шајк и Сара Џесика Паркер на отворање на бутик во Њујорк
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Бремената Ана Ивановиќ, Ирина Шајк и Сара Џесика Паркер на отворање на бутик во Њујорк

Бремената Ана Ивановиќ, Ирина Шајк и Сара Џесика Паркер на отворање на бутик во Њујорк

Синоќа се одржа големото отворање на првиот бутик на Intimissimi vo Њујорк. Познатиот бренд за долна облека собра бројни славни личности на едно место, меѓу кои и Ирина Шајк, Ана Ивановиќ, Сара Џесика Паркер и Дакота Џонсон.

За свечениот настан, бремената тениска ѕвезда избра фустан во боја на бургундец. 29-годишната Србинка, која го очекува првото дете со Бастијан Швајнштајгер, со широка насмевка позираше пред фоторепортерите.

Отворањето на бутик на Intimissimi Отворањето на бутик на Intimissimi Отворањето на бутик на Intimissimi Отворањето на бутик на Intimissimi Отворањето на бутик на Intimissimi Отворањето на бутик на Intimissimi Отворањето на бутик на Intimissimi Отворањето на бутик на Intimissimi Отворањето на бутик на Intimissimi Отворањето на бутик на Intimissimi Отворањето на бутик на Intimissimi Отворањето на бутик на Intimissimi

31-годишната Русинка се појави во црно-бел комплет во пижама-стил од кој ѝ „ѕиркаше“ градникот.

Отворањето на бутик на Intimissimi Отворањето на бутик на Intimissimi Отворањето на бутик на Intimissimi Отворањето на бутик на Intimissimi Отворањето на бутик на Intimissimi Отворањето на бутик на Intimissimi

When girlzzz love their pasta @intimissimiofficial

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Сара Џесика Паркер носеше фустан со чипка со проѕирен горен дел.

Отворањето на бутик на Intimissimi Отворањето на бутик на Intimissimi

Покрај Ана и Ирина, и Дакота Џонсон е едно од заштитните лица на брендот. За свечената пригода, актерката избра кратко фустанче во сребрена боја.

Отворањето на бутик на Intimissimi Отворањето на бутик на Intimissimi Отворањето на бутик на Intimissimi

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 11%
  • 57%
Се испраќа...

(Вкупно: 1811 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.