Бредли Купер со ќеркичката и Џенифер Гарнер на плажа во Малибу
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Бредли Купер со ќеркичката и Џенифер Гарнер на плажа во Малибу

Бредли Купер со ќеркичката и Џенифер Гарнер на плажа во Малибу

Бредли Купер со ќеркичката Леа беа видени на плажа во Малибу, но фотографии привлекоа големо внимание затоа што беа придружувани од Џенифер Гарнер.

45-годишниот актер се сончаше во портокалов шорц, додека 48-годишната актерка си играше со 3-годишната Леа во песокот.

Бредли Купер и Џенифер Гарнер Бредли Купер и Џенифер Гарнер Бредли Купер и Џенифер Гарнер Бредли Купер и Џенифер Гарнер Бредли Купер и Џенифер Гарнер

Бредли и Џенифер се долгогодишни пријатели, но нивната дружба поттикна гласини и за романса помеѓу филмските ѕвезди.

Гарнер неодамна раскина со своето момче Џон Милер, додека Бредли ја прекина својата врска со Ирина Шајк минатата година.

Бредли Купер и Џенифер Гарнер Бредли Купер и Џенифер Гарнер Бредли Купер и Џенифер Гарнер Бредли Купер и Џенифер Гарнер Бредли Купер и Џенифер Гарнер Бредли Купер и Џенифер Гарнер Бредли Купер и Џенифер Гарнер

Џенифер претходно 10 години беше во брак со Бен Афлек со кого има 3 деца. Нивниот развод беше официјализиран во 2018 година.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8654 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.