Бредли Купер носи детско розово венче за време на прошетка со дотераната ќеркичка Леа
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Бредли Купер носи детско розово венче за време на прошетка со дотераната ќеркичка Леа

Бредли Купер носи детско розово венче за време на прошетка со дотераната ќеркичка Леа

Бредли Купер и малата Леа де Сејн имаа слатка дружба татко-ќерка во Њујорк. 45-годишниот актер и 3-годишното девојче беа фотографирани од папараците за време на прошетка.

Почитувајќи ги препораките за заштита од коронавирусот и двајцата носат маски.

Она што привлече големо внимание е тоа што Купер на главата носи детско розово венче, па доби многу комплименти за својата татковска посветеност.

Бредли Купер и Леа Бредли Купер и Леа Бредли Купер и Леа Бредли Купер и Леа Бредли Купер и Леа Бредли Купер и Леа Бредли Купер и Леа Бредли Купер и Леа Бредли Купер и Леа

Леа е единственото дете на Бредли и Ирина Шајк кои се разделија во 2019 година.

Бредли Купер, Ирина Шајк и Леа Бредли Купер, Ирина Шајк

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 63%
  • 37%
Се испраќа...

(Вкупно: 5981 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“