Братче и сестричка: Тамара Тодевска сподели преслатки фотографии од малите деца
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Братче и сестричка: Тамара Тодевска сподели преслатки фотографии од малите деца

Братче и сестричка: Тамара Тодевска сподели преслатки фотографии од малите деца

Тамара Тодевска е горда и среќна мајка. 33-годишната пејачка сподели неодоливи фотографии од своите две дечиња.

На фотографиите, 2-годишната Хана милно го прегрнува едномесечниот Дарен. „ЉУБОВ. Хана и Дарен“ – стои во описот.

Хана и Дарен
Хана и Дарен

Тамара го роди Дарен на 12 декември.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9613 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?