Блејк Лајвли: „Опседната сум со моите деца, филмот треба многу да вреди за да ме одвои од нив“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Блејк Лајвли: „Опседната сум со моите деца, филмот треба многу да вреди за да ме одвои од нив“

Блејк Лајвли: „Опседната сум со моите деца, филмот треба многу да вреди за да ме одвои од нив“

Блејк Лајвли е голема обожавателка на Мајкл Корс, па не ги пропушта неговите ревии. Харизматичната актерка присуствуваше на модното шоу на американскиот дизајнер кое се одржа во рамките на Њујоршката недела на модата.

32-годишната сопруга на Рајан Рејнолдс изгледаше модерно во црно-бела комбинација.

Блејк Лајвли

На настанот, Блејк изјави дека е опседната со своите три ќеркички и дека премногу треба да ѝ се допадне некоја филмска улога за да ја прифати.

„Претпоставувам дека треба навистина, навистина, навистина да го сакам тоа, бидејќи сум опседната со моите деца. Па, сметам дека филмот треба многу да вреди за да ме одвои од нив“ – изјави таа.

Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли

Блејк и Рајан се родители на три девојчиња. Нивната најмала ќерка се роди кон средината од минатата година.

Блејк Лајвли Блејк Лајвли

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19954 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?