Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс со ќеркичките на дружба со Бредли Купер и малата Леа
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс со ќеркичките на дружба со Бредли Купер и малата Леа

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс со ќеркичките на дружба со Бредли Купер и малата Леа

Блејк Лајвли и Рајан Рејлондс заедно со две од ќеркичките го посетија Бредли Купер во неговиот стан во Њујорк.

Тројцата актери беа фотографирани додека си заминуваа од зградата со нивните мали деца.

Блејк ја носеше 3-годишната Инез, Рајан внимателно ја држеше 5-годишната Џејмс додека Бредли се појави со 2-годишната Леа.

Блејк Лајвли и Рајан Рејлондс Блејк Лајвли и Рајан Рејлондс Блејк Лајвли и Рајан Рејлондс Блејк Лајвли и Рајан Рејлондс

Блејк и Рајан минатата година добија и трета ќерка, но посветено ја штитат од очите на јавноста.

Блејк Лајвли и Рајан Рејлондс Блејк Лајвли и Рајан Рејлондс Блејк Лајвли и Рајан Рејлондс Блејк Лајвли и Рајан Рејлондс

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3635 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?