Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс го очекуваат своето второ дете
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс го очекуваат своето второ дете

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс го очекуваат своето второ дете

Блејк Лајвли повторно е бремена. Популарната актерка и нејзиниот сопруг Рајан Рејнолдс го очекуваат своето второ дете.

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс

Пред неколку дена Лајвли беше фотографирана на снимањето на филм на плажа. Поради нејзината облека започнаа шпекулации дека е во блажена состојба, но сега тоа беше потврдено од релевантни американски медиуми.

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс

Холивудските ѕвезди имаат и 16-месечна ќерка која го доби името Џејмс.

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс

Лајвли и Рејнолдс ја започнаа својата врска во октомври 2011 година, а го изговорија судбоносното „Да“ на 9 септември 2012 година.

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 3977 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?