Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс го очекуваат своето второ дете
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс го очекуваат своето второ дете

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс го очекуваат своето второ дете

Блејк Лајвли повторно е бремена. Популарната актерка и нејзиниот сопруг Рајан Рејнолдс го очекуваат своето второ дете.

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс

Пред неколку дена Лајвли беше фотографирана на снимањето на филм на плажа. Поради нејзината облека започнаа шпекулации дека е во блажена состојба, но сега тоа беше потврдено од релевантни американски медиуми.

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс

Холивудските ѕвезди имаат и 16-месечна ќерка која го доби името Џејмс.

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс

Лајвли и Рејнолдс ја започнаа својата врска во октомври 2011 година, а го изговорија судбоносното „Да“ на 9 септември 2012 година.

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 13%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 4157 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.