Блејк Лајвли во лежерно издание на прошетка со Рајан Рејнолдс по раѓањето на третото дете
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Блејк Лајвли во лежерно издание на прошетка со Рајан Рејнолдс по раѓањето на третото дете

Блејк Лајвли во лежерно издание на прошетка со Рајан Рејнолдс по раѓањето на третото дете

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс, кои неодамна го добија третото дете, беа фотографирани на прошетка во Њујорк.

Среќните родители со широки насмевки беа уловени од папараците во Големото јаболко.

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс

Популарните актерки го држат името и полот на третото дете во тајност, но се шпекулира дека станува збор за девојче. Тие се родители и на 3-годишната Инез и 4-годишната Џејмс.

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс

Пред една недела Рајан го прослави 43-тиот роденден, а Блејк, како и секогаш, му го честита на Instagram со забавна фотографија.

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 13%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 3801 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.