Блејк Лајвли во лежерно издание на прошетка со Рајан Рејнолдс по раѓањето на третото дете
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Блејк Лајвли во лежерно издание на прошетка со Рајан Рејнолдс по раѓањето на третото дете

Блејк Лајвли во лежерно издание на прошетка со Рајан Рејнолдс по раѓањето на третото дете

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс, кои неодамна го добија третото дете, беа фотографирани на прошетка во Њујорк.

Среќните родители со широки насмевки беа уловени од папараците во Големото јаболко.

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс

Популарните актерки го држат името и полот на третото дете во тајност, но се шпекулира дека станува збор за девојче. Тие се родители и на 3-годишната Инез и 4-годишната Џејмс.

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс

Пред една недела Рајан го прослави 43-тиот роденден, а Блејк, како и секогаш, му го честита на Instagram со забавна фотографија.

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 4086 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?