Блејк Лајвли во впечатлив костум покрај Рајан Рејнолдс на премиерата на „A Simple Favor“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Блејк Лајвли во впечатлив костум покрај Рајан Рејнолдс на премиерата на „A Simple Favor“

Блејк Лајвли во впечатлив костум покрај Рајан Рејнолдс на премиерата на „A Simple Favor“

Блејк Лајвли активно го промовира својот најнов филмски проект „A Simple Favor“. На премиерата на филмот во Њујорк, 31-годишната актерка ја доби поддршката од својот сопруг Рајан Рејнолдс.

На црниот тепих, убавата филмска ѕвезда шармираше во впечатлив црн костум од Живанши. Во својот стајлинг, таа додаде обувки од својот омилен дизајнер Кристијан Лобутин.

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли

Блејк позираше и со малото момче кое во филмот ја има улогата на нејзин син и со останатите колеги.

Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли

Викендов Лајвли беше гостинка на ревијата на Ралф Лорен, каде исто така се појави во елегантен костум.

Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли

Трејлер за „A Simple Favor“

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 13%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 3802 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.