Блејк Лајвли во впечатлив костум покрај Рајан Рејнолдс на премиерата на „A Simple Favor“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Блејк Лајвли во впечатлив костум покрај Рајан Рејнолдс на премиерата на „A Simple Favor“

Блејк Лајвли во впечатлив костум покрај Рајан Рејнолдс на премиерата на „A Simple Favor“

Блејк Лајвли активно го промовира својот најнов филмски проект „A Simple Favor“. На премиерата на филмот во Њујорк, 31-годишната актерка ја доби поддршката од својот сопруг Рајан Рејнолдс.

На црниот тепих, убавата филмска ѕвезда шармираше во впечатлив црн костум од Живанши. Во својот стајлинг, таа додаде обувки од својот омилен дизајнер Кристијан Лобутин.

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли

Блејк позираше и со малото момче кое во филмот ја има улогата на нејзин син и со останатите колеги.

Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли

Викендов Лајвли беше гостинка на ревијата на Ралф Лорен, каде исто така се појави во елегантен костум.

Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли

Трејлер за „A Simple Favor“

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 4086 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?