Блејк Лајвли беспрекорно елегантна со накит од 3,5 милиони долари покрај Рајан Рејнолдс
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Блејк Лајвли беспрекорно елегантна со накит од 3,5 милиони долари покрај Рајан Рејнолдс

Блејк Лајвли беспрекорно елегантна со накит од 3,5 милиони долари покрај Рајан Рејнолдс

Блејк Лајвли нема модни утки. 29-годишната актерка блескаше покрај сопругот Рајан Рејнолдс на балот МЕТ, кој синоќа се одржа во музејот Метрополитен во Њујорк.

Ѕвездата, која се прослави со својата улога во серијата „Gossip Girl“, привлече стотици погледи кон себе појавувајќи се во златен фустан со „опашка“ од сини пердуви во долниот дел.

Впечатливата креација е дело на модната куќа Версаче. Својот стајлинг, Лајвли го комплетираше со накит во вредност од над 3,5 милиони долари од Lorraine Schwartz и Ofira Jewels.

Блејк и Рајан Блејк и Рајан Блејк и Рајан Блејк и Рајан Блејк и Рајан Блејк и Рајан Блејк и Рајан Блејк и Рајан Блејк и Рајан Блејк и Рајан Блејк и Рајан Блејк и Рајан Блејк и Рајан Блејк и Рајан Блејк и Рајан Блејк и Рајан

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 4116 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?