Бијонсе е бремена со близнаци! Погледнете фотографија од трудничкото стомаче
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Бијонсе е бремена со близнаци! Погледнете фотографија од трудничкото стомаче

Бијонсе е бремена со близнаци! Погледнете фотографија од трудничкото стомаче

Бијонсе и Џеј Зи ќе станат родители на близначиња. 35-годишната пејачка ја објави среќната вест на Instagram со фотографија од трудничкото стомаче и кратка порака.

Бијонсе

„Би сакале да ја споделиме нашата љубов и среќа. Благословени сме двојно. Многу сме благодарни што нашето семејство ќе порасне за два и ви благодариме за вашите добри желби“ – напиша таа.

Бијонсе и Џеј Зи се родители на 5-годишната Блу Ајви.

Пред да добие ќерка, музичкиот пар изгуби бебе поради спонтан абортус. „Пред две години, бев бремена за првпат. Го слушнав чукањето на неговото срце, а тоа беше најубавата музика што сум ја слушнала во животот... Долетав во Њујорк за да одам на преглед – и немаше чукање на срцето. Буквално една недела претходно бев на доктор и сè беше во ред, но тогаш, не се слушаше срцето“ – раскажа Бијонсе.

Бијонсе Бијонсе Бијонсе

Популарните музичари се во брак од 4 април 2008 година.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 4168 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?