Бијонсе во жолта креација со шлиц до колк на премиера каде се сретна со Меган Маркл и принцот Хари
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Бијонсе во жолта креација со шлиц до колк на премиера каде се сретна со Меган Маркл и принцот Хари

Бијонсе во жолта креација со шлиц до колк на премиера каде се сретна со Меган Маркл и принцот Хари

Како дел од тимот на филмската верзија на „Кралот лав“, Бијонсе беше почесна гостинка на европската премиера на новото остварување на Дизни.

37-годишната пејачка, која го позајми својот глас за лавицата Нала, мамеше погледи на свеченоста во жолта креација од Cong Tri со ултра висок шлиц.

Бијонсе

Музичката ѕвезда се појави со сопругот Џеј Зи.

Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе

Пред прикажувањето на филмот, Бијонсе и Џеј Зи се сретнаа со Меган Маркл и принцот Хари.

Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе
Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18454 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?