Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Бен Афлек насмеан и расположен со децата без Џенифер Лопез го славеше Денот на независноста на САД

Бен Афлек насмеан и расположен со децата без Џенифер Лопез го славеше Денот на независноста на САД

Бен Афлек во друштво на своите деца го славеше 4 јули – Денот на независноста на САД.

54-годишниот актер го прослави американскиот празник без сопругата Џенифер Лопез додека сè повеќе се разгоруваат гласините дека тие се разделени и дека повеќе не живеат заедно. И покрај гласините, тие сè уште ги носат своите бурми на рацете.

Афлек беше фотографиран од папараците насмеан и расположен со 18-годишната Вајолет и 15-годишниот Фин, кои ги има од бракот со поранешната сопруга Џенифер Гарнер. Тие заедно имаат уште едно дете, синот Семјуел.

Бен Афлек Бен Афлек Бен Афлек Бен Афлек Бен Афлек Бен Афлек Бен Афлек Бен Афлек

Џенифер пак го одбележа 4 јули во Хемптонс, каде беше фотографирана со својот менаџер Бени Медина. Таа сподели албум со фотографии за да им го честита празникот на сите Американци.

Бен Афлек Бен Афлек Бен Афлек Бен Афлек Бен Афлек Бен Афлек Бен Афлек Бен Афлек Бен Афлек Бен Афлек Бен Афлек Бен Афлек

Џенифер и Бен ја обновија врската од пред 20 години и стапија во брак во јули 2022 година. Тие купија заедничка куќа во мај 2023 година, која сега ја продаваат. Според гласините, Бен живее во дом под наем во близина на куќата на поранешната сопруга.

Бен Афлек

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 63%
Се испраќа...

(Вкупно: 14381 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.