Бела Хадид шармантна заводничка во Диор на црвениот тепих во Кан
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Бела Хадид шармантна заводничка во Диор на црвениот тепих во Кан

Бела Хадид шармантна заводничка во Диор на црвениот тепих во Кан

На премиерата на „Rocketman“, биографскиот музички филм за животот на Елтон Џон, присуствуваа бројни славни личности, меѓу кои и Бела Хадид.

22-годишниот модел самоуверено чекореше на црвениот тепих во Кан во деликатна креација од високата мода на Диор и чевли од Кристијан Лобутин.

Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9492 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?