Бела Хадид шармантна заводничка во Диор на црвениот тепих во Кан
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Бела Хадид шармантна заводничка во Диор на црвениот тепих во Кан

Бела Хадид шармантна заводничка во Диор на црвениот тепих во Кан

На премиерата на „Rocketman“, биографскиот музички филм за животот на Елтон Џон, присуствуваа бројни славни личности, меѓу кои и Бела Хадид.

22-годишниот модел самоуверено чекореше на црвениот тепих во Кан во деликатна креација од високата мода на Диор и чевли од Кристијан Лобутин.

Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9397 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.