Бела Хадид и Ријана во креации од Диор на Канскиот фестивал
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Бела Хадид и Ријана во креации од Диор на Канскиот фестивал

Бела Хадид и Ријана во креации од Диор на Канскиот фестивал

Вечерва се одржа премиерата на „Okja“ во рамките на Канскиот филмски фестивал и привлече огромен број ѕвезди на црвениот тепих.

Бела Хадид и Ријана зачекорија на црвениот тепих во креации од високата мода на Диор, но наидоа на негативни критики.

Фустанот на Бела е споредуван со јорган, додека фустанот на Ријана со обичен чаршаф.

Бела Хадид и Ријана Бела Хадид и Ријана

Бела го надополни својот стајлинг со впечатлив накит од Bulgari, а Ријана со блескави парчиња од Chopard.

Бела Хадид и Ријана Бела Хадид и Ријана Бела Хадид и Ријана Бела Хадид и Ријана Бела Хадид и Ријана Бела Хадид и Ријана Бела Хадид и Ријана Бела Хадид и Ријана Бела Хадид и Ријана Бела Хадид и Ријана Бела Хадид и Ријана Бела Хадид и Ријана Бела Хадид и Ријана Бела Хадид и Ријана Бела Хадид и Ријана Бела Хадид и Ријана Бела Хадид и Ријана Бела Хадид и Ријана Бела Хадид и Ријана Бела Хадид и Ријана Бела Хадид и Ријана Бела Хадид и Ријана Бела Хадид и Ријана Бела Хадид и Ријана Бела Хадид и Ријана Бела Хадид и Ријана Бела Хадид и Ријана Бела Хадид и Ријана Бела Хадид и Ријана Бела Хадид и Ријана Бела Хадид и Ријана Бела Хадид и Ријана

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 6743 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.