Бела Хадид во црн фустан со гол грб на хуманитарен настан откако се релаксираше на плажа со Кендал Џенер
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Бела Хадид во црн фустан со гол грб на хуманитарен настан откако се релаксираше на плажа со Кендал Џенер

Бела Хадид во црн фустан со гол грб на хуманитарен настан откако се релаксираше на плажа со Кендал Џенер

Бела Хадид привлекуваше погледи на хуманитарна гала во Мајами.

23-годишниот модел се појави во црн фустан со гол грб и висок шлиц на добротворниот настан организиран од Шон Пен и Лени Кравиц. Својот моден избор, таа го надополни со интересни сандали и чанта со пердуви.

Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид

Бела во моментов е на одмор во Мајами заедно со Кендал Џенер. Деновиве, двете пријателки постојано се фотографирани од папараците на плажа.

Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18596 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?