Без шминка: Гвинет Палтроу ги разголи лицата на своите славни пријателки Деми Мур, Кејт Хадсон...
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Без шминка: Гвинет Палтроу ги разголи лицата на своите славни пријателки Деми Мур, Кејт Хадсон...

Без шминка: Гвинет Палтроу ги разголи лицата на своите славни пријателки Деми Мур, Кејт Хадсон...

Гвинет Палтроу приреди несекојдневен холивудски настан на кој сите гостинки требаше да се појават без шминка на лицата.

Заедно со својата компанија Goop, славната актерка организираше интимна вечера на која присуствуваа многу дами меѓу кои Деми Мур со ќерка си Рамер, Кејд Хадсон, Ерин Фостер и Александра Грант.

Забава на Гвинет Палтроу Забава на Гвинет Палтроу Забава на Гвинет Палтроу

Гвинет со Александра, која неодамна го привлече вниманието на светската јавност откако стана јасно дека му е девојка на Кијану Ривс, предводеа разговор за перцепцијата за убавина, стареењето и прикривањето на несовршеностите.

Забава на Гвинет Палтроу Забава на Гвинет Палтроу Забава на Гвинет Палтроу Забава на Гвинет Палтроу Забава на Гвинет Палтроу Забава на Гвинет Палтроу

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6839 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“