Без шминка: Гвинет Палтроу ги разголи лицата на своите славни пријателки Деми Мур, Кејт Хадсон...
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Без шминка: Гвинет Палтроу ги разголи лицата на своите славни пријателки Деми Мур, Кејт Хадсон...

Без шминка: Гвинет Палтроу ги разголи лицата на своите славни пријателки Деми Мур, Кејт Хадсон...

Гвинет Палтроу приреди несекојдневен холивудски настан на кој сите гостинки требаше да се појават без шминка на лицата.

Заедно со својата компанија Goop, славната актерка организираше интимна вечера на која присуствуваа многу дами меѓу кои Деми Мур со ќерка си Рамер, Кејд Хадсон, Ерин Фостер и Александра Грант.

Забава на Гвинет Палтроу Забава на Гвинет Палтроу Забава на Гвинет Палтроу

Гвинет со Александра, која неодамна го привлече вниманието на светската јавност откако стана јасно дека му е девојка на Кијану Ривс, предводеа разговор за перцепцијата за убавина, стареењето и прикривањето на несовршеностите.

Забава на Гвинет Палтроу Забава на Гвинет Палтроу Забава на Гвинет Палтроу Забава на Гвинет Палтроу Забава на Гвинет Палтроу Забава на Гвинет Палтроу

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 96%
  • 4%
Се испраќа...

(Вкупно: 2124 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?