Без изговори: Катарина Ивановска вежба во 9. месец од бременоста покрај синчето во фитнес клуб
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Без изговори: Катарина Ивановска вежба во 9. месец од бременоста покрај синчето во фитнес клуб

Без изговори: Катарина Ивановска вежба во 9. месец од бременоста покрај синчето во фитнес клуб

Катарина Ивановска е физички активна и во последниот триместар од втората бременост.

31-годишната манекенка, која деновиве влегува во деветтиот месец од бременоста, сподели фотографии на кои вежба во фитнес клуб. Покрај неа е нејзиното двегодишно синче Вања.

Катарина и Вања

„Се измори Вања“ – пишува Катарина на едната од фотографиите на кои малото момче лежи на подот.

Катарина и Вања

Ивановска неодамна откри дека носи девојче кое ќе го добие името Кира. Во оваа бременост таа има покачено само 4 килограми.

Катарина и Вања Катарина и Вања

Катарина пред неколку дена го прослави својот 31. роденден.

Катарина и Вања Катарина и Вања Катарина и Вања

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 15%
  • 21%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10182 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.