Без изговори: Катарина Ивановска вежба во 9. месец од бременоста покрај синчето во фитнес клуб
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Без изговори: Катарина Ивановска вежба во 9. месец од бременоста покрај синчето во фитнес клуб

Без изговори: Катарина Ивановска вежба во 9. месец од бременоста покрај синчето во фитнес клуб

Катарина Ивановска е физички активна и во последниот триместар од втората бременост.

31-годишната манекенка, која деновиве влегува во деветтиот месец од бременоста, сподели фотографии на кои вежба во фитнес клуб. Покрај неа е нејзиното двегодишно синче Вања.

Катарина и Вања

„Се измори Вања“ – пишува Катарина на едната од фотографиите на кои малото момче лежи на подот.

Катарина и Вања

Ивановска неодамна откри дека носи девојче кое ќе го добие името Кира. Во оваа бременост таа има покачено само 4 килограми.

Катарина и Вања Катарина и Вања

Катарина пред неколку дена го прослави својот 31. роденден.

Катарина и Вања Катарина и Вања Катарина и Вања

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 2947 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?