Безгрижни и радосни: Ирина Шајк се забавува со малата ќерка Леа во Њујорк
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Безгрижни и радосни: Ирина Шајк се забавува со малата ќерка Леа во Њујорк

Безгрижни и радосни: Ирина Шајк се забавува со малата ќерка Леа во Њујорк

Ирина Шајк и Бредли Купер ѝ се максимално посветени на ќеркичката Леа. Иако се разделени, тие се трудат да поминуваат колку што е можно повеќе време со неа, па наизменично се фотографирани од папараците за време на прошетки низ Њујорк.

Славниот модел со широка насмевка го гледаше 3-годишното девојче додека тоа весело трчаше низ парк.

Ирина Шајк и Леа Ирина Шајк и Леа Ирина Шајк и Леа Ирина Шајк и Леа Ирина Шајк и Леа

Ирина многу добро знае како да ја забавува Леа, па на претходно нивно излегување, му дозволи на слаткото девојче да храни птици и да ја вози во детската количка.

Ирина Шајк и Леа Ирина Шајк и Леа Ирина Шајк и Леа Ирина Шајк и Леа Ирина Шајк и Леа Ирина Шајк и Леа Ирина Шајк и Леа Ирина Шајк и Леа

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3285 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“