Безвременска убавица: Моника Белучи на ревија на Диор во Париз
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Безвременска убавица: Моника Белучи на ревија на Диор во Париз

Безвременска убавица: Моника Белучи на ревија на Диор во Париз

Моника Белучи ја проследи најновата ревија на Диор, за време на која беше прикажана колекцијата висока мода пролет/лето 2018.

53-годишната Италијанка носеше едноставен црн фустан на модниот настан во Париз.

Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи

Меѓу славните гости беше и Ева Херцигова.

Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 7232 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.