Безвременска убавица: Моника Белучи на ревија на Диор во Париз
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Безвременска убавица: Моника Белучи на ревија на Диор во Париз

Безвременска убавица: Моника Белучи на ревија на Диор во Париз

Моника Белучи ја проследи најновата ревија на Диор, за време на која беше прикажана колекцијата висока мода пролет/лето 2018.

53-годишната Италијанка носеше едноставен црн фустан на модниот настан во Париз.

Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи

Меѓу славните гости беше и Ева Херцигова.

Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 5582 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?