Атрактивно дуо: Настапот на Џенифер Лопез и Малума со „Pa' Ti + Lonely“ на AMA 2020
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Атрактивно дуо: Настапот на Џенифер Лопез и Малума со „Pa' Ti + Lonely“ на AMA 2020

Атрактивно дуо: Настапот на Џенифер Лопез и Малума со „Pa' Ti + Lonely“ на AMA 2020

Џенифер Лопез и Малума направија бум со двете заеднички песни „Pa' Ti“ и „Lonely“, кои ги објавија пред два месеци.

Атрактивното музичко дуо синоќа настапи на сцената на Американските музички награди, а нивната изведба доби громогласен аплауз.

51-годишната пејачка мамеше воздишки во разголен секси костим.

ВИДЕО:

Настапот на Џенифер Лопез и Малума Настапот на Џенифер Лопез и Малума Настапот на Џенифер Лопез и Малума Настапот на Џенифер Лопез и Малума Настапот на Џенифер Лопез и Малума Настапот на Џенифер Лопез и Малума Настапот на Џенифер Лопез и Малума Настапот на Џенифер Лопез и Малума Настапот на Џенифер Лопез и Малума Настапот на Џенифер Лопез и Малума Настапот на Џенифер Лопез и Малума Настапот на Џенифер Лопез и Малума

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10474 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.