Атрактивните Серхио Рамос и Пилар Рубио со трите синчиња на летен одмор во Египет
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Атрактивните Серхио Рамос и Пилар Рубио со трите синчиња на летен одмор во Египет

Атрактивните Серхио Рамос и Пилар Рубио со трите синчиња на летен одмор во Египет

Серхио Рамос и Пилар Рубио отпауваа во Египет заедно со своите три мали синчиња.

Атрактивниот пар преку фотографии и видеа им дозволи на фановите да ѕирнат во нивниот семеен одмор во Хургада.

Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата

Пилар изгледа фантастично во бикини на 41 година и по раѓањето на три деца.

Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата
Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата

Сехио и Пилар се заедно до септември 2012 година, а минатиот месец стапија во брак. Тие се родители на 5-годишниот Серхио Џуниор, 3-годишниот Марко и 1-годишниот Алехандро.

Успешниот фудбалер и атрактивниот модел беа на меден месец во Костарика.

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3625 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?