Атрактивна ѕвезда: Џенифер Лопез во фотосесија на плажа за „InStyle“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Атрактивна ѕвезда: Џенифер Лопез во фотосесија на плажа за „InStyle“

Атрактивна ѕвезда: Џенифер Лопез во фотосесија на плажа за „InStyle“

Списанието „InStyle“ ја покани Џенифер Лопез да биде ѕвезда во најновото издание.

51-годишната актерка и пејачка ги истакна своите шарм и сексапил за фотосесијата која се снимаше на плажа.

Dolce & Gabbana, Norma Kamali, Saint Laurent и David Koma се дел од брендовите чии креации носи Џеј Ло за едиторијалот.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6787 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.