Атрактивна ѕвезда: Фотографиите на Никол Шерцингер од летните авантури во Италија и на Хаваи
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Атрактивна ѕвезда: Фотографиите на Никол Шерцингер од летните авантури во Италија и на Хаваи

Атрактивна ѕвезда: Фотографиите на Никол Шерцингер од летните авантури во Италија и на Хаваи

Никол Шерцингер во изминатите две недели уживаше во Италија и беше на роденденско патување на Хаваи, каде што е родена.

41-годишната пејачка постојано споделуваше фотографии од своите летни авантури и мамеше комплименти од своите обожаватели.

Во Италија, Никол уживаше на островот Капри.

Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер

Иако постојано е во топ форма, Никол во еден од описите на Instagram признава дека целиот живот имала комплекси поради тежината и физичкиот изглед, но дека сега конечно научила да го сака своето тело.

„Целиот мој живот имав комплекси поради мојата тежина и мојот физички изглед и сè уште имам, но како што минува времето, сфаќам дека треба да бидам понежна кон себе. Животот е прекраток. Премногу време трошиме за да се критикуваме себеси наместо да се охрабруваме. Сфатив дека не треба да бидам толку строга кон себе и дека морам да изберам да се сакам себеси и моето тело во сите негови фази и периоди! Овој период сум благодарна на телото за кое напорно вежбав во фитнес салата. Сега се наградувам себеси со јадење тестенини тука, на едно од моите омилени места. Италија!“ – напиша Шерцингер.

Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер

Атрактивната ѕвезда и поранешна членка на групата The Pussycat Dolls го прослави својот 41-ви роденден на Хаваи во друштво на свои пријатели, а сподели фотографии од авантурите таму и од забавата.

Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9698 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.