Атрактивна Колумбијка: Софија Вергара покрај Џо Манганиело на оскаровската забава на Vanity Fair
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Атрактивна Колумбијка: Софија Вергара покрај Џо Манганиело на оскаровската забава на Vanity Fair

Атрактивна Колумбијка: Софија Вергара покрај Џо Манганиело на оскаровската забава на Vanity Fair

Софија Вергара и Џо Манганиело беа дел од паровите кои присуствуваа на постоскаровската забава на Vanity Fair во Беверли Хилс.

Атрактивната Колумбијка го истакна својот сексапил во креација од Долче и Габана, која ја надополни со накит од Лорејн Шварц. За свечениот настан, Џо избра костум од италијанскиот бренд Isaia.

Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело

Вергара сподели неколку фотографии на својот профил на Instagram.

46-годишната актерка и 42-годишниот актер неодамна го завршија снимањето на драмата „Stano“.

Парот се сврши на Божиќ во 2014 година по 6-месечна врска, а стапи во брак на 21 ноември 2015 година.

Софија Вергара и Џо Манганиело Софија Вергара и Џо Манганиело

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8654 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.