Атрактивна и на 52 години: Хали Бери во црн комбинезон покрај Кијану Ривс на премиерата на „John Wick: Chapter 3“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Атрактивна и на 52 години: Хали Бери во црн комбинезон покрај Кијану Ривс на премиерата на „John Wick: Chapter 3“

Атрактивна и на 52 години: Хали Бери во црн комбинезон покрај Кијану Ривс на премиерата на „John Wick: Chapter 3“

Хали Бери и Кијану Ривс се држеа рака под рака додека позираа на црвениот тепих на премиерата на „John Wick: Chapter 3 – Parabellum“ во Њујорк.

На настанот, 52-годишната актерка изгледаше атрактивно во црн комбинезон од Cushnie, а 54-годишниот актер носеше црн костум и црна кошула.

Хали Бери и Кијану Ривс Хали Бери и Кијану Ривс Хали Бери и Кијану Ривс Хали Бери и Кијану Ривс Хали Бери и Кијану Ривс Хали Бери и Кијану Ривс Хали Бери и Кијану Ривс Хали Бери и Кијану Ривс Хали Бери и Кијану Ривс

Хали и Кијану ги имаат главните улоги во трилерот кој ќе започне да се прикажува на 17 мај.

Хали Бери и Кијану Ривс Хали Бери и Кијану Ривс Хали Бери и Кијану Ривс Хали Бери и Кијану Ривс Хали Бери и Кијану Ривс

Трејлер за John Wick: Chapter 3

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9618 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.