Атрактивна и на 51 година: Џенифер Анистон ја покажува завидната фигура во нова кампања
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Атрактивна и на 51 година: Џенифер Анистон ја покажува завидната фигура во нова кампања

Атрактивна и на 51 година: Џенифер Анистон ја покажува завидната фигура во нова кампања

Џенифер Анистон склучи ново партнерство со велнес брендот Vital Proteins.

51-годишната актерка е креативен директор и ѕвезда во новата кампања на брендот. На фотографиите, Анистон позира во спортски комбинации со краток горен дел, покажувајќи ја импресивната фигура на која многумина можат да ѝ позавидат.

Џенифер Анистон

„Нашата сила започнува внатре во нас, па затоа избирам добри хранливи состојки и правилните суплементи на почетокот од денот“ – рекла таа за People.

„Колагенот е лепилото што држи сè заедно. Отсекогаш сум стоела зад тоа дека грижата за твојата добросостојба започнува однатре и поради тоа започнав да користам Vital Proteins уште пред многу години. Сега сум превозбудена што имам можноста да бидам дел од брендот на поголем начин, како креативен директор“ – додала таа.

Џенифер Анистон Џенифер Анистон

„Се обединуваме за да го инспирираме светот да живее поздрав и поенергичен живот“ – велат од Vital Proteins за соработката со Анистон.

Џенифер Анистон Џенифер Анистон

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 74%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 5922 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.