Атрактивната Изабел Голарт му организираше роденденска забава на Кевин Трап на Миконос
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Атрактивната Изабел Голарт му организираше роденденска забава на Кевин Трап на Миконос

Атрактивната Изабел Голарт му организираше роденденска забава на Кевин Трап на Миконос

Изабел Голарт го изненади својот свршеник Кевин Трап со роденденска забава на Миконос.

На нивната омилена дестинација во Грција, заљубените партнери го славеа неговиот 30. роденден заедно со пријатели во хотелот „Cavo Tagoo“. 35-годишната Бразилка беше облечена во бела комбинација со здолниште со шлиц.

Изабел Голарт и Кевин Трап

Изабел сподели видео во кое се фрла во прегратката на германскиот фудбалер и со бакнеж му посакува „Среќен роденден“.

Видеа

Тие неколкупати беа фотографирани и од папараците. На дел од фотографиите, Изабел изгледа фантастично во бели бикини.

Изабел Голарт и Кевин Трап Изабел Голарт и Кевин Трап Изабел Голарт и Кевин Трап Изабел Голарт и Кевин Трап Изабел Голарт и Кевин Трап Изабел Голарт и Кевин Трап Изабел Голарт и Кевин Трап Изабел Голарт и Кевин Трап Изабел Голарт и Кевин Трап Изабел Голарт и Кевин Трап Изабел Голарт и Кевин Трап Изабел Голарт и Кевин Трап Изабел Голарт и Кевин Трап Изабел Голарт и Кевин Трап Изабел Голарт и Кевин Трап Изабел Голарт и Кевин Трап Изабел Голарт и Кевин Трап Изабел Голарт и Кевин Трап Изабел Голарт и Кевин Трап Изабел Голарт и Кевин Трап Изабел Голарт и Кевин Трап

Изабел и Кевин се свршија во летото 2018 година. Тие се заедно од 2016 година.

Изабел Голарт и Кевин Трап Изабел Голарт и Кевин Трап Изабел Голарт и Кевин Трап Изабел Голарт и Кевин Трап Изабел Голарт и Кевин Трап Изабел Голарт и Кевин Трап

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6376 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.