Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Атрактивен пар: Српскиот актер Милош Биковиќ со убавата девојка на премиера во Москва

Атрактивен пар: Српскиот актер Милош Биковиќ со убавата девојка на премиера во Москва

Милош Биковиќ е дел од првиот филм снимен во вселената. Рускиот филмски проект „The Challenge“ ја имаше официјалната премиера во Москва.

На настанот, познатиот српски актер беше придружуван од својата девојка Ивана Малиќ.

35-годишниот Србин носеше сив костум и кошула на пруги, додека неговата сакана шармираше во црна креација со блескави детали.

Милош Биковиќ и Ивана Малиќ Милош Биковиќ и Ивана Малиќ Милош Биковиќ и Ивана Малиќ Милош Биковиќ и Ивана Малиќ Милош Биковиќ и Ивана Малиќ Милош Биковиќ и Ивана Малиќ Милош Биковиќ и Ивана Малиќ Милош Биковиќ и Ивана Малиќ

Трејлер за „The Challenge“ (Вызов)

ФОТО: Instagram

Анкета

Анкета
Каде на летен одмор годинава?
  • 10%
  • 41%
  • 17%
  • 32%
Се испраќа...

(Вкупно: 3455 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.