Анџелина Џоли со сензуална фотосесија за Harper’s Bazaar
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Анџелина Џоли со сензуална фотосесија за Harper’s Bazaar

Анџелина Џоли со сензуална фотосесија за Harper’s Bazaar

Анџелина Џоли е ѕвездата која го краси декемвриското издание на Harper’s Bazaar. Убавата холивудска актерка позира разголена и привлекува погледи кон страниците на популарното списание.

Оскар де ла Рента, Џамбатиста Вали и Ермес се модните куќи кои позајмија свои креации за фотосесијата.

Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20064 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?