Анџелина Џоли и ќеркичката Вивиен со маски и ракавици на пазарување
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Анџелина Џоли и ќеркичката Вивиен со маски и ракавици на пазарување

Анџелина Џоли и ќеркичката Вивиен со маски и ракавици на пазарување

Анџелина Џоли ги почитува сите препораки за заштита од коронавирусот.

45-годишната актерка и нејзината ќеркичка Вивиен пазаруваа во маркет во Лос Анџелес, а притоа носеа заштитни маски и ракавици.

Холивудската ѕвезда носеше бел фустан, балетанки и црна чанта.

Анџелина Џоли и Вивиен Анџелина Џоли и Вивиен Анџелина Џоли и Вивиен Анџелина Џоли и Вивиен Анџелина Џоли и Вивиен Анџелина Џоли и Вивиен Анџелина Џоли и Вивиен Анџелина Џоли и Вивиен Анџелина Џоли и Вивиен Анџелина Џоли и Вивиен Анџелина Џоли и Вивиен Анџелина Џоли и Вивиен Анџелина Џоли и Вивиен

Претходно, Бред Пит беше фотографиран од папараците кога со мотор си заминуваше од домот на Џоли. Според информациите од странските медиуми, Пит поминал 2 часа со Џоли и децата.

Џоли и Пит се разделија во 2016 година.

Бред Пит Бред Пит Бред Пит

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6376 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.