Анџелина Џоли и Бред Пит за првпат фотографирани заедно три години по веста за разводот
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Анџелина Џоли и Бред Пит за првпат фотографирани заедно три години по веста за разводот

Анџелина Џоли и Бред Пит за првпат фотографирани заедно три години по веста за разводот

Анџелина Џоли и Бред Пит ги финализираат деталите околку разводот, алиментација и старателство над нивните шест деца.

43-годишната актерка и 55-годишниот актер за првпат беа фотографирани заедно три години по разделбата. Поранешната „Златна двојка на Холивуд“ беше видена додека преговараше со адвокати на состанок.

Анџелина Џоли и Бред Пит Анџелина Џоли и Бред Пит Анџелина Џоли и Бред Пит Анџелина Џоли и Бред Пит Анџелина Џоли и Бред Пит Анџелина Џоли и Бред Пит Анџелина Џоли и Бред Пит Анџелина Џоли и Бред Пит Анџелина Џоли и Бред Пит

Бред беше фотографиран и кога влегуваше во својот автомобил.

Анџелина Џоли и Бред Пит Анџелина Џоли и Бред Пит Анџелина Џоли и Бред Пит Анџелина Џоли и Бред Пит Анџелина Џоли и Бред Пит Анџелина Џоли и Бред Пит

Џоли поднесе документи за развод од Пит на 19 септември 2016 година, а како причини за разделбата се наведуваа конфликти околу децата, злоупотреба на супстанции и проблеми со контролата на бесот. Наводно, Анџелина ја донела одлуката заради односот на Бред кон децата.

Џоли и Пит беа во врска повеќе од една деценија. Тие се зближија за време на снимањето на филмот „Mr. & Mrs. Smith“. Својата љубов ја крунисаа со венчавка во Франција на 23 август 2014 година. Заедно имаат три биолошки и три посвоени деца.

Анџелина и Бред Анџелина и Бред со децата Анџелина Џоли и Бред Пит Анџелина и Бред

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 65%
  • 35%
Се испраќа...

(Вкупно: 6854 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“