Анџелина Џоли ги покажува тетоважите на грбот во промотивна фотосесија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Анџелина Џоли ги покажува тетоважите на грбот во промотивна фотосесија

Анџелина Џоли ги покажува тетоважите на грбот во промотивна фотосесија

Анџелина Џоли сними фотосесија која беше објавена во француското списание Madame Figaro и италијанското издание на Grazia.

На промотивните фотографии снимени за Guerlain, Џоли позира во нежен фустан со разголен грб, во бањарка, но и во елегантна комбинација во француски стил.

Во интервјуто за Madame Figaro, славната актерка зборуваше за љубовта кон Париз. „Во Париз веднаш си охрабрен да се фокусираш на умот, да бидеш поотворен, послободен... Одеднаш се чувствувам поженствено“ - изјавила таа.

Во фокусот на една од фотографиите се големите тетоважи на грбот на Џоли. На горниот дел, таа си има истетовирано будистички благослов за мир, љубов и просперитетен живот, додека во долниот дел – голем тигар. Тетоважите на левата рака ги опишуваат координатите на местата на раѓање на нејзините деца и на нејзиниот поранешен сопруг Бред Пит.

Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли

Анџелина деновиве е во екот на промотивната турнеја за „Maleficent: Mistress of Evil“.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18575 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?