Анџелина Џоли во елегантен црн фустан ја најави својата улога во нов филм на Марвел
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Анџелина Џоли во елегантен црн фустан ја најави својата улога во нов филм на Марвел

Анџелина Џоли во елегантен црн фустан ја најави својата улога во нов филм на Марвел

Анџелина Џоли станува дел од семејството на Марвел Комикс. 44-годишната актерка ќе влезе во улогата на Тена во новиот филм „Eternals“, чија премиера е планирана за следната година.

Холивудската ѕвезда го најави својот најнов филмски проект на пресконференција во Сан Диего, каде се појави во елегантна црна креација на едно рамо.

Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли

Џоли позираше со филмската екипа, во која се вклучени и Салма Хајек и Ричард Маден.

Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18454 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?